HARMONOGRAM VÝUKY

Čím začíná a končí náš den?

Každý den je rozdělen na 4 časové bloky – dopolední výukový blok, pobyt venku a oběd, odpolední výukový blok, družinu a rozvojové aktivity. Výuka probíhá v češtině i angličtině, vždy od 8:00 do 17:00. Každý pátek končíme o hodinu dříve, v 16:00.

Základní škola AVIDA Praha

Dopolední výukový blok

8:00–11:15

Den začínáme socializací, komunikací mezi dětmi a vytvářením přátelských vztahů. Následuje výuka českého jazyka, matematiky a angličtiny.

Pobyt venku a oběd

11:15–12:30

Po dopoledním bloku doplňujeme energii, dáváme si krátkou pauzu a jdeme si ven provětrat hlavu, abychom pokračovali s čistou myslí.

Odpolední výukový blok

12:30–14:30

Učíme se projektově, poznáváme a objevujeme přírodní vědy a věnujeme se výtvarným aktivitám. Chodíme na exkurze, do muzeí, na výstavy a další inspirativní místa.

Družina a rozvojové aktivity

14:30–17:00

Umožňujeme žákům rozvíjet se na kroužcích jako je například keramika, pletení a háčkování, turistika, florbal, tenis a spoustu dalších.