Vzdělávání AVIDA

Prosazujeme výjimečný způsob vzdělávání

Jsme škola, ze které si děti odnáší nadstandardní vzdělání a chuť se dál učit něčemu novému. Třídu tvoří maximálně 18 žáků a výuka probíhá v češtině i angličtině, napříč všemi předměty, v moderně vybavených prostorách. Angličtinu učíme už od 1. třídy v malých skupinkách. Žáci ji využívají také při hodinách matematiky a přírodních věd, v hodinách hudební a výtvarné výchovy. Znalosti angličtiny ověřujeme pomocí standardních Cambridge zkoušek.

Učení propojujeme nejen s jazyky, ale také přírodou, uměním, vědou a technologiemi. Učíme moderně, zážitkově a projektově. Každému z našich žáků se pečlivě věnujeme a pomáháme jim získat nejlepší vzdělání, dovednosti i sebevědomí potřebné k dosažení jejich budoucích cílů.

Základní škola AVIDA Praha