NÁŠ TÝM

Kdo stojí v čele naší školy?

Petra Šlencová Bílská je zakladatelkou školičky, školky i školy AVIDA a zároveň hrdou mámou a velmi zkušenou učitelkou a manažerkou. Petra se specializuje na efektivní rozvoj, péči a vzdělávání dětí od 15 měsíců věku do 12 let. Přelomovým obdobím byl pro ni rok 2012. Začala se profesně rozvíjet v oblasti péče a vzdělávání dětí a postupně vybudovala školy/instituce, které dodnes patří mezi nejlépe hodnocené a vyhledávané. Dnes, den co den, dělá Petra to, co ji baví a dává smysl – poskytuje dětem inspirující, motivující a do detailu promyšlené vzdělávání.

Petra Šlencová Bílská - Školy AVIDA Praha

Kdo u nás učí?

Základní škola AVIDA Praha

Lucie Čermáková

Zástupkyně ředitelky a učitelka

Lucie vystudovala ekonomickou školu, celý život se však věnuje péči o děti batolecího a předškolního věku. Absolvovala AMI přednášky pro děti 0–3 roky s trenérkou Patrícií Wallner, AMI výcvik Montessori asistent pro děti předškolního věku s Madlenou Ulrich, AMS výcvik pro děti 3–6 let pod vedením Dorothy Paul a Jennifer Varbanov a semináře s neurologem Stevem Hughesem zaměřené na práci s dětmi se specifickými potřebami. Je také absolventkou zdravotního kurzu pro první pomoc u dětí ZDrSem, sérii kurzů Respektovat a být respektován a kvalifikačního kurzu chůvy pro děti předškolního věku.

Lucka je v AVIDA od začátku založení první třídy pro nejmenší v roce 2013, kde dva roky působila jako hlavní učitelka. Na té samé pozici dále pracovala tři roky ve školkové třídě 3–6. Během rodičovské dovolené s dcerou Evou a synem Ríšou v AVIDA školkách působila jako zástupkyně ředitelky a mentorka školkových programů, nyní, vedle pozice zástupkyně ředitelky předškolního vzdělávání, působí jako česky mluvící učitelka třídy pro nejmenší.

„Miluji práci s dětmi. Je to krásná výzva jak zažít všechno poznávání a učení se s nimi, být po jejich boku a pomoc jim stát se spokojenými, laskavými a úspěšnými lidmi.“

Skolka AVIDA

Blanka Michálková

Blanka vystudovala Střední odbornou školu zaměřenou na sociálně - správní činnost. Během studia působila v dětském domově, po ukončení školy se věnovala speciálním potřebám dětí v diagnostickém ústavu. Kromě odborných zkušeností tam posílila především své schopnosti v oblasti trpělivosti a empatického přístupu. Její další kariéra směřovala k seniorům, kde zastávala pozici vedoucí v nadstandardním zařízení pro seniory a vedla tým pracovníků v přímé péči. Blanka je maminkou čtyřletého rošťáka a její cesta ji opět zavedla k práci s dětmi. Montessori přístup je jí blízký, stejně tak jako zdravý životní styl. Je milá, spolehlivá, cílevědomá a energická. Svým aktivním přístupem, zkušenostmi i úsměvem v AVIDA zajišťuje zábavný a smysluplný odpolední program. Má ráda divadlo, túry, saunu, kolo, houbaření a vaření.

A vida! Poznávat svět jde hravě.
Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.