Hodnocení naší školy

Vždy nás potěší, když naši práci a vynaložené úsilí ocení především naše děti a jejich rodiče. Nicméně, velmi si vážíme i toho, že náš koncept vzdělávání a přístup k výuce dětí ohodnotila pozitivně i Česká školní inspekce. Každý den se s nadšením a láskou věnujeme vzdělávání dětí a na výsledku nám opravdu záleží. Proto je takové hodnocení pro nás velkým oceněním. Za každou pozitivní zpětnou vazbu děkujeme. Je pro nás ujištěním, že svou práci děláme tak, jak by se dělat měla. Pro spokojenost dětí, rodičů i naši osobní.

Zobrazit inspekční zprávu